Distribuce ochranných pomůcek

Informace k distribuci osobních ochranných pomůcek nakoupených MZ

Dle dohody vedení ČLK a SAS s ministrem zdravotnictví byly osobních ochranných pomůcek,
nakoupených Ministerstvem zdravotnictví, určených zdravotníkům v ambulantnímu sektoru ve všech krajích.
Rozvoz do krajů realizují hasiči standardními distribučními kanály. Další redistribuci cílovým uživatelům pak
zajišťují kraje

Informace k distribuci osobních ochranných pomůcek zajišťovaných Kraji

Zde budeme průběžně aktualizovat informace ohledně distribuce ochranných pomůcek v jednotlivých krajích.

Na Zdravotnickém portálu hlavního města Prahy byl vyvěšen nový on-line formulář, do kterého mohou poskytovatelé zdravotních služeb s platným oprávněním pro území hlavního města Prahy zadávat své požadavky na doplnění vybraných osobních ochranných pomůcek (dále jen „OOP“) v souvislosti s aktuálním výskytem onemocnění Covid-19:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeHxhODk53cNswztFxIiIiyxUbILYywCcuYKwfqEo-7OMe59g/viewform

Má k dispozici DB ambulantních poskytovatelů a aktivita jde ze strany krajského úřadu, který kontaktuje lékaře tel. Emailem a podle klíče vydaného MZ distribuuje pomůcky. Množství záleží a aktuálním závozu a následném rozpočítání dle zjištění počtu zaměstnanců v ambulanci.

Další informace jsou na stránkách kraje: https://www.kraj-jihocesky.cz/

Informace k distribuci a distribuční místa v rámci kraje

Má k dispozici DB ambulantních poskytovatelů a aktivita jde ze strany krajského úřadu, který kontaktuje lékaře tel. Emailem a podle klíče vydaného MZ distribuuje pomůcky. Množství záleží a aktuálním závozu a následném rozpočítání dle zjištění počtu zaměstnanců v ambulanci. Pomůcky jsou rozesílány na obce s rozšířenou působností, kde si je lékaři mohou vyzvednout.

Další informace budou průběžně zveřejňovány na: https://m.kr-jihomoravsky.cz/

Formulář pro objednávku ochranných pomůcek

Koordinuje paní Lucie Šalingová 354 222 420736 650 326, objednávací formulář není a nebude, redistribuce ochranných pomůcek bude probíhat dle klíče MZ, lékaři si nemohou sami objednávat, bude je postupně kontaktovat krajský úřad.

Další informace budou průběžně zveřejňovány na: https://www.kr-karlovarsky.cz/krajske_listy/Stranky/200313-Dodavky-respiratory.aspx#.XmttuHJKiUk

Objednávací formulář zatím není, pouze je možné se informovat viz odkaz níže, nebo na tel. 702 238 333.

Redistribuce ochranných pomůcek bude probíhat dle klíče MZ, lékaři si nemohou sami objednávat, bude je prý postupně kontaktovat krajský úřad.

Další informace budou průběžně zveřejňovány na:

http://www.kr-kralovehradecky.cz/cz/krajsky-urad/krizove-rizeni/koronavirus/informace-pro-poskytovatele-zdravotnicke-pece-v-souvislosti-s-distribuci-ochrannych-pomucek–317397/

Má k dispozici DB ambulantních poskytovatelů a aktivita jde ze strany krajského úřadu, který kontaktuje lékaře tel. Emailem a podle klíče vydaného MZ distribuuje pomůcky. Množství záleží a aktuálním závozu a následném rozpočítání dle zjištění počtu zaměstnanců v ambulanci. Pokud Vás nikdo nekontaktoval, doporučujeme aktualizovat email a telefon.

Informace zveřejňovány zde
Kontakt: Bubeníková Lucie asistentka vedoucí odboru zdravotnictví 485 226 544739 541 587.

Akceptuje výhradně objednávkový formulář, apeluje na lékaře, aby si objednávali množství respirátorů, které jim vystačí na týden. Formulář je aktivní nepravidelně a vždy po omezenou dobu je nutné ho sledovat denně včetně víkendů.

Objednávkový formulář: https://aplikace.msk.cz/koronavirus/

Další informace budou průběžně zveřejňovány na: https://www.msk.cz/cz/zdravotnictvi/respiratory:-objednavky-a-distribuce-145260/

Má k dispozici DB ambulantních poskytovatelů a aktivita jde ze strany krajského úřadu, který kontaktuje lékaře tel. Emailem a podle klíče vydaného MZ distribuuje pomůcky. Množství záleží a aktuálním závozu a následném rozpočítání dle zjištění počtu zaměstnanců v ambulanci Je nezbytné sledovat www stránky kraje

Další informace budou průběžně zveřejňovány na: http://www.kr-olomoucky.cz/zdravotnictvi-cl-21.html

Objednací formulář není a nebude. Redistribuce ochranných pomůcek bude probíhat dle klíče MZ, lékaři si nemohou sami objednávat, bude je prý postupně kontaktovat krajský úřad.

Kontakty:

Logistika MUDr. Vladimír Kučera702 151 251 vladimir.kucera@nempk.cz,

Distribuce Ing. Pavel Špaček731 406 394 pavel.spacek@pardubickykraj.cz

Má k dispozici DB ambulantních poskytovatelů a aktivita jde ze strany krajského úřadu, který kontaktuje lékaře tel. Emailem a podle klíče vydaného MZ distribuuje pomůcky. Množství záleží a aktuálním závozu a následném rozpočítání dle zjištění počtu zaměstnanců v ambulanci Pokud Vás nikdo nekontaktoval, doporučujeme aktualizovat email a telefon.

Další informace budou průběžně zveřejňovány na: https://www.plzensky-kraj.cz/

Redistribuce ochranných pomůcek bude probíhat dle klíče MZ, lékaři si nemohou sami objednávat, bude je postupně kontaktovat krajský úřad telefonicky nebo emailem. Pomůcky jsou rozesílány na obce s rozšířenou působností, kde si je lékaři mohou vyzvednout. Množství záleží a aktuálním závozu a následném rozpočítání dle zjištění počtu zaměstnanců v ambulanci. Z víkendové zásilky to vycházelo 2 ks na osobu.

Kontaktní osoba Ing. Luboš Navrátil, 257 280 156navratil@kr-s.cz

Další informace budou průběžně zveřejňovány na: https://pkr.kr-stredocesky.cz/pkr/

Redistribuce ochranných pomůcek bude probíhat dle klíče MZ, lékaři si nemohou sami objednávat, bude je prý postupně kontaktovat krajský úřad.

Další informace budou průběžně zveřejňovány na:

https://www.kr-ustecky.cz/ustecky-kraj-zahajuje-sber-pozadavku-na-dodavky-a-distribuci-respiratoru/d-1742440/p1=204375

Krajský úřad rozeslal na všechny poskytovatele email s přístupy do elektronického formuláře, kde sbírá potřeby jednotlivých poskytovatelů, kontaktní údaje, počet zaměstnanců apod. Množství záleží a aktuálním závozu a následném rozpočítání dle lékařem uvedeného počtu zaměstnanců v ambulanci. Pomůcky budou z kraje distribuovány na okresní sdružení lékařských komor.

Další informace budou průběžně zveřejňovány na: https://www.kr-vysocina.cz/zdravotnicky-portal.asp?p1=8984

Redistribuce ochranných pomůcek bude probíhat dle klíče MZ, lékaři si nemohou sami objednávat, bude je prý postupně kontaktovat krajský úřad.

Další informace budou průběžně zveřejňovány na: https://www.kr-zlinsky.cz/informace-pro-poskytovatele-zdravotnich-sluzeb-cl-3724.html

Podporovatelé


Poskytovatel služeb